KU.241/pn68_2024/MB - Dostawy części aparatury elektrycznej tramwajowej w podziale na 4 zadania.
Przetarg: Polska – Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym – KU.241/pn68_2024/MB - Dostawy części aparatury elektrycznej tramwajowej w podz...

Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KU.241/pn68_2024/MB - Dostawy części aparatury elektrycznej tramwajowej w podziale na 4 zadania.
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 stycznia 2025
- Data publikacji
- 10 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057