Wyniki przetargu: PN72025 ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY MIKOŁÓW W SEZONIE 2025/2026
Opis zamówienia
PN72025 ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY MIKOŁÓW W SEZONIE 2025/2026 (ID 1203499)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 listopada 2025, 10:15
- Data publikacji
- 30 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego