Przetarg: PISEMNY PRZETARG OFERTOWY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ AUTOBUSU SZKOLNEGO
Opis zamówienia
Przedmiotem przetargu jest sprzedaż autobusu szkolnego. Jest to pojazd marki AUTOSAN, model A0909L TRAMP. Specyfikacja ogólna: Rodzaj pojazdu: autobus szkolny 2-drzwiowy Marka: AUTOSAN Model: A0909L TRAMP Rok produkcji: 2007 Data pierwszej rejestracji: 12.09.2007 r. Data ważności badania technicznego: 14.02.2025 r. Liczba miejsc siedzących/stojących: 40/14 Numer rejestracyjny: LHR 5N55 Kolor: pomarańczowy Numer identyfikacyjny VIN: SUADW3CFT7S680777 Dopuszczalna masa całkowita: 13000 kg Rodzaj paliwa: olej napędowy Pojemność skokowa silnika: 4462 cm³ Moc silnika: 130 kW (177KM) Skrzynia biegów: manualna Przebieg: 484795 km Okres eksploatacji: 09/2007 – 10/2024 Dodatkowe w
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

Zakup niskoemisyjnego autobusu wraz z infrastrukturą towarzyszącą




Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej


Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Hadra
