CUW.131.63.2023.KpK
Przetarg: Pełnienie nadzoru inwestorskiego branży drogowej i kanalizaycjnej dla zadania pn.: „Modernizacja i przebudowa dróg powiatowych oraz budowa chodnika w gminach: Dębno, Myślibórz i Boleszkowice
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CUW.131.63.2023.KpK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 maja 2023, 09:00
- Data publikacji
- 26 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057

EWY - Obsługa serwisowa ASTKZ ESP Żydowo w latach 2026 - 2028

Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.
Utrzymanie projektu Cyberbezpieczny Samorząd

ZO/11/2026 Dostawa i montaż planu tyflograficznego



