Przetarg: PEŁNIENIE FUNKCJI WIELOBRANŻOWEGO NADZORU INWESTORSKIEGO DLA ZADANIA PN.: „DOSTOSOWANIE BUDYNKU PRZY UL. DWORSKIEGO 100 W PRZEMYŚLU DO POTRZEB ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCACYCH
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 8 maja 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

