Wyniki przetargu: P-27/II/25 (WPI.271.12.2025) „Bieżące utrzymanie drożności sieci kanalizacji deszczowej i urządzeń odwadniających drogi gminne i wojewódzkie, oraz konserwacja cieków i rowów będących odprowadzalnikami...

7 lutego 2025Publikacja
25 lutego 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 7 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)