Wyniki przetargu: P-22/II/25 (WPI.271.10.2025) Utrzymanie i wymiana oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach gminnych w Świdnicy w 2025 r.

3 lutego 2025Publikacja
20 lutego 2025Składanie ofert
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2025, 09:00
- Data publikacji
- 3 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)