OBI/34/2603274
Przetarg: P - wykonanie projektów; Oddział Gdańsk; Starogard Gdański - 2603274 - Wykonanie dokumentacji projektowej w m. Zamek Kiszewski gm. Stara Kiszewa /OBI/...
21 września 202609:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełnej dokumentacji projektowej (projekt budowlano-wykonawczy) dla budowy i przebudowy sieci elektroenergetycznej w miejscowości Zamek Kiszewski, gmina Stara Kiszewa. Inwestycja ma na celu przyłączenie zespołu budynków jednorodzinnych na działkach o numerach 97/19 do 97/26. Zakres prac projektowych Stacja transformatorowa: Przystosowanie stacji nr T-61451 „Zamek Kiszewski Szosa” do nowych warunków obciążenia. Sieć nn: Budowa linii kablowej w odgałęzieniu od obwodu 03 stacji T-61451 do zintegrowanych złączy kablowych usytuowanych przy granicach działek (zgodnie z potrzebami).
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OBI/34/2603274
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 września 2026, 09:00
- Termin zadawania pytań
- 21 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Kary umowne
- za niedotrzymanie wymogu umożliwienia Zamawiającemu weryfikacji dokumentacji projektowej przed odbiorem końcowym min. 7 dni przed terminem: kara zgodnie z § 12 ust. 1 pkt 8 OWU
- za zwłokę w wykonaniu przedmiotu Umowy lub etapu: zgodnie z § 12 ust. 1 pkt 1 OWU
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg