Przetarg: OZ/261/426-WS(SUM)/2025 Zestaw naprawczy do Pompy FLYGT

Opis zamówienia
OZ/261/426-WS(SUM)/2025 Zestaw naprawczy do Pompy FLYGT (ID 1242192)Zestaw utwardzony do 55 HRC do pompy Flygt N3171MT; zestaw zawierający poz. 158, 267, 193, 196, 258 Załącznik.jpg; 2 komplet
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 31 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego