Przetarg: OZ/261/359-WG/2025 Kółka do myjki ciśnieniowej Karcher HD 6/15C

Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia są kółka do myjki ciśnieniowej Karcher HD 6/15C oraz pierścienie blokujące Starlock. 1. Kółka do myjki ciśnieniowej Karcher HD 6/15 C Ilość: 2 sztuki Numer katalogowy: 6.435 – 662.0 2. Pierścień blokujący Starlock 16 mm (SL16) Ilość: 4 sztuki Specyfikacja: Średnica wewnętrzna: 16 mm Średnica zewnętrzna: 28,4 mm Grubość: 2,53 mm
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 października 2025
- Data publikacji
- 2 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego