Przetarg: OZ/261/1-OZ(N)/2026 Latarka szperacz ENERGIZER Hardcase

Opis zamówienia
OZ/261/1-OZ(N)/2026 Latarka szperacz ENERGIZER Hardcase (ID 1242865)Latarka szperacz ENERGIZER Hardcase Rechargeable 1000Lumens; Kod producenta: X647638900443127, ładowanie przez złącze usb-c.; 4 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 stycznia 2026, 11:00
- Data publikacji
- 5 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie



Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
