FZP.271.1.6.2023.RW
Przetarg: Organizacja wycieczki dla pracowników Urzędu Gminy, jednostek oświatowych i jednostek podległych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- FZP.271.1.6.2023.RW
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 24 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem