CZ.26.270.2022.DTPŁ
Przetarg: Organizacja wycieczki dla pracowników i uprawnionych członków ich rodzin w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CZ.26.270.2022.DTPŁ
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2023, 10:00
- Data publikacji
- 20 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
