ZZ- 2380-45/23
Przetarg: Organizacja i przeprowadzeniu kursu języka angielskiego, realizowanego w ramach projektu nr NMF/PA18/004 pn. „Integracja dla bezpieczeństwa – współpraca międzynarodowa w zakresie praw podstawowych”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZ- 2380-45/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 13 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Dostawa i montaż nowej mobilnej tafli lodowej lodowiska na stadionie miejskim OSiR w Goleniowie
Dostawa dystrybutorów dla stacji paliw w miejscowości Budzistowo koło Kołobrzegu



TA-ZR-46-2026 Naprawa niesprawnych mieszadeł firmy Grundfos.



