IZP.271.06.2025.AF.PZP
Przetarg: Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Stryków dla fragmentów obrębów, zgodnie z Uchwałą Nr VII/48/2024 Rady Miejskiej w Strykowie z dnia 27.08.2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IZP.271.06.2025.AF.PZP
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 27 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)