DZP-OO.2616.24.2024
Przetarg: Opracowanie koncepcji terenu i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budynku mieszkalnego z zewnętrzną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Ełku przy ul. Gen. W. Sikorskiego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZP-OO.2616.24.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 kwietnia 2024, 07:00
- Data publikacji
- 15 kwietnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”