WIGN.272.06.2023
Przetarg: „Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy drogi powiatowej nr 1122F w m. Jasień, ul. Sienkiewicza od km 0+000 do km 0+730”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WIGN.272.06.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 kwietnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 29 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.



MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA



LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo


Dostawa 4 samochodów osobowych dla Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej


