Wyniki przetargu: Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadania pn. „Wybiegi dla psów - Chropaczów i Centrum” w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Świętochłowice na 2025 rok

Opis zamówienia
cena ofertowa; Formą wynagrodzenia przyjętą w niniejszym postępowaniu jest wynagrodzenie ryczałtowe, ustalone w oparciu o złożoną ofertę.; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 lutego 2025, 10:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w Polsce
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567