WIR.FiZP.271.1.2.2023
Przetarg: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania inwestycyjnego pn. „Projekt ul. Orzechowej – od ul. Lipowej do ul. Brzozowej”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WIR.FiZP.271.1.2.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 10 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem