DT.26.4.2023
Przetarg: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi powiatowej Nr: 1567T”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DT.26.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 24 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów



Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
