ŚZDW.N-WZ.222.1.16.2023
Przetarg: Opracowanie dokumentacji geodezyjnoprawnej niezbędnej do uregulowania stanu prawnego gruntów pod drogami w podziale na zadania częściowe
Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg WojewódzkichKielce, Świętokrzyskieprzetarg nieograniczony
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ŚZDW.N-WZ.222.1.16.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 10:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Gmina Sandomierz

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach
Zamawiający
Mesko Spółka Akcyjna

WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Kielce
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów
Zamawiający
Czerwonagora
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Główny Urząd Miar
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
