ZTP-IV.26.15.2025.ECH Zp–15/2025
Przetarg: Opracowania dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu po południowej stronie ulicy Chmielnej w celu realizacji dodatkowych nasadzeń drzew.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.15.2025.ECH Zp–15/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 19 marca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)