ZP-PN-5/2025
Przetarg: ODCZYNNIKI LABORATORYJNE Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH DLA LABORATORIUM CENTRALNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Opis zamówienia
15000 × Odczytniki laboratoryjne do wykonania 15 000 oznaczeń + Materiały zużywalne, kontrole, kalibratory i inne materiały dodatkowe + Dzierżawa analizatora parametrów krytycznych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-PN-5/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 marca 2025
- Data publikacji
- 21 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego