IN.271.12.2023
Przetarg: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ŁUBNICE W 2024 r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- IN.271.12.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 8 grudnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 30 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów



Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


837 D Rusztowanie warszawskie na 10m roboczych
