PZP.271.52.UI.2022
Przetarg: Obsługa Inwestorska na zadaniu pn: „Słoneczny Radlin i Rydułtowy” z podziałem na dwie części
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- PZP.271.52.UI.2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 grudnia 2022, 11:00
- Data publikacji
- 7 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

