ZZOSE.2611.3.2023.21.KBO[OPERATOR EZD][KCPD]
Przetarg: „Najem 9 pojazdów wraz z usługą serwisową ubezpieczeniem i innymi usługami”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZZOSE.2611.3.2023.21.KBO[OPERATOR EZD][KCPD]
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 lutego 2023, 10:00
- Data publikacji
- 31 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
