ZP.271.0013.2023
Przetarg: Nadzór inwestorski w specjalności drogowej nad rozbudową ul.Wilczej, Granicznej,Nowej,Metalowca,Leśnej, Odlewnika, Okrzei, Morelowej,Miodowej, Jedności Robotniczej, Współczesnej, Różanej w Nowej Soli.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.0013.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 21 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec

Dostawa wyposażenia do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krośnie Odrzańskim

BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
