Przetarg: Wykonanie operatu szacunkowego stanowiącego opinię o wartości nieruchomości gruntowej o numerze ewidencyjnym 4/95 o pow. 0,3169 ha, obręb ewidencyjny 0131 Bydgoszcz Miasto, gm. Bydgoszcz Miasto, zapis...
Opis zamówienia
N4.362.280.2025 Wykonanie operatu szacunkowego stanowiącego opinię o wartości nieruchomości gruntowej o numerze ewidencyjnym 4/95 o pow. 0,3169 ha, obręb ewidencyjny 0131 Bydgoszcz Miasto, gm. Bydgoszcz Miasto, zapisanej w księdze wieczystej nr BY1B/00109574/5. (ID 1197318)Wykonanie operatu szacunkowego stanowiącego opinię o wartości nieruchomości gruntowej o numerze ewidencyjnym 4/95 o pow. 0,3169 ha, obręb ewidencyjny 0131 Bydgoszcz Miasto, gm. Bydgoszcz Miasto, zapisanej w księdze wieczystej nr BY1B/00109574/5.; -; 1 usługa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 20 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie kujawsko-pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz budowy placów magazynowych




02/Sam/U/26 NAPRAWA BIEŻĄCA ZESTAWÓW NISKOPODWOZIOWYCH




