JEL/WNW-000995 - N000000387
Przetarg: N000000387w przypadku podania producenta, proszę o nieoferowanie zamienników !koszy dostawy po stronie sprzedającego !
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem postępowania jest dostawa produktów określonych przez Zamawiającego w ramach zapytania ofertowego na platformie eB2B. Szczegóły zamówienia Zamawiający zastrzega, że w przypadku wskazania konkretnego producenta, nie dopuszcza oferowania zamienników. Koszty dostawy leżą w całości po stronie sprzedającego. Warunki formalne złożenia oferty Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem platformy zakupowej eB2B. Oferta musi być złożona zgodnie z wymogami platformy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- JEL/WNW-000995 - N000000387
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 września 2026, 09:30
- Termin zadawania pytań
- 6 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane