ZA.271.5.2025
Przetarg: Montaż trzech latarni solarnych przy ul. Puławskiej w trybie zaprojektuj i wybuduj (na wys. działek 211, 194 i 177 - obręb Kozłówka) wniosek nr 11 GBO2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZA.271.5.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 23 stycznia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)