ZA.271.6.2025
Przetarg: Montaż 2 latarni solarnych na ul. Jeziornej w rejonie wjazdu od ul. Spacerowej w systemie zaprojektuj i wybuduj wniosek nr 259 w ramach GBO2025
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZA.271.6.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 lutego 2025, 08:00
- Data publikacji
- 6 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)