DP-WZP.26.1.5.2023.ZMST
Przetarg: Monitoring promieniowania jonizującego realizowany w ramach PMŚ w latach 2023-2025. Zadanie 2: Monitoring skażeń promieniotwórczych wód powierzchniowych i osadów dennych
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DP-WZP.26.1.5.2023.ZMST
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 3 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

