ZPb-II.271.68.2025.DK
Przetarg: Modernizację izolacji poziomej polegającą na zmianie tech. jej wykonania w piwnicach bud. ZSM im. KEN w Poznaniu, przy ul. Świerkowej, w ramach usunięcia wad budowlanych, zg. z postanowieniami ugody
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPb-II.271.68.2025.DK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Aquanet S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Zamawiający
Urząd Miasta I Gminy Kórnik

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Rewitalizacja Placu Przemysława w Buku - rynku
Zamawiający
Miasto I Gmina Buk
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
biały pokrowiec na czapkę gabardynową
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Poznaniu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Fotel kierowcy autobusu Solaris - Grammer 90.5
Zamawiający
Kaliskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

430/2026 stojak konferencyjny na winietki SV2-A5N, dwustronny, pionowy
Zamawiający
Szkoła Policji W Pile

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pkp Telkol Sp. Z O.O.

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026