WZP 271.7-9/25
Przetarg: Modernizacja ul. Polnej w m. Rakoszyce w gm. Środa Śląska” jako zamówienia podobne do zadania „Budowa dróg transportu rolnego” do umowy podstawowej nr 364/2025 z dnia 27.10.2025r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP 271.7-9/25
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 23 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)