ZP.271.3.2023
Przetarg: Modernizacja ul. Kolejowej wraz z drogą wewnętrzną w m. Damnica.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.3.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 1 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024
Zamawiający
Uniwersytet Morski W Gdyni

WojewództwoPomorskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
