GK.271.3.2023.DK
Przetarg: „Modernizacja SUW w m-ci Wałowice oraz budowa sieci wodociągowej z SUW do m-ci Wałowice, Drzeńsk Mały i Drzeńsk Wielki – Gmina Gubin”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GK.271.3.2023.DK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2023, 09:00
- Data publikacji
- 27 stycznia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Przebudowa drogi powiatowej nr 1211F w m. Opalewo



„Budowa pomostów pływających wraz z tarasami”

„Rozbudowa systemu gospodarowania wodami opadowymi w Wawrowie”

LM.261.36.2026 Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w chirurgii ogólnej

MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA




