CUW-SAZ.4440.90.2025
Przetarg: Modernizacja placu zabaw ramach programu Aktywne Place Zabaw 2025, polegającej na przebudowie i doposażeniu w żłobku JACEK I AGATKA.
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- CUW-SAZ.4440.90.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 24 lutego 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie wielkopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
biały pokrowiec na czapkę gabardynową
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Poznaniu
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

PO/Wskaźnik poziomu cieczy; Dostawa: Poznań (P9924/9750)
Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Fotel kierowcy autobusu Solaris - Grammer 90.5
Zamawiający
Kaliskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zakup zacisku prod.BELOS/1000063744/MS
Zamawiający
Pakserwis
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Kopalnia Soli "Kłodawa" S.A.
WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

PO/SPODNIE ROBOCZE JEANSOWE, dostawa: Poznań, P10046/9516
Zamawiający
Pekabex Bet S.A

WojewództwoWielkopolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026