ZP.271.1.27.2026
Przetarg: Modernizacja placu zabaw przy ul. Rumiankowej 2
18 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i doposażenie placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Rumiankowej 2 w Kraśniku (działki nr 923/13 i 923/15, obręb Piaski). Zadanie obejmuje dostawę i montaż nowych urządzeń zabawowych, wykonanie nawierzchni bezpiecznej, ogrodzenia oraz prace porządkowe i profilowanie terenu. Zakres robót i dostaw Dostawa i montaż urządzeń zabawowych: Zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią (1 szt.): konstrukcja na słupach stalowych ocynkowanych (śr. 8-12 cm) lub z drewna klejonego na stalowych kotwach. Podesty o długości 85-110 cm pokryte gumą antypoślizgową. Zjeżdżalnie, daszki i panele z polietylenu LLDPE/HDPE.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.1.27.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 14 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw
- Usługi związane z odpadami
- Meble
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Wyroby konstrukcyjne
- Zbiorniki, rezerwuary i pojemniki; grzejniki centralnego ogrzewania i kotły
- Usługi inżynieryjne
- Usługi związane z budownictwem
Kary umowne
- za nieterminowe zakończenie realizacji zamówienia: 0,2 % wynagrodzenia umownego brutto za każdy rozpoczęty dzień zwłoki
- za brak zapłaty lub nieterminową zapłatę wynagrodzenia należnego podwykonawcom: 3 % wartości brutto nieuregulowanego wynagrodzenia brak zapłaty lub 0,1 % za każdy dzień zwłoki
- za nieprzedłożenie do zaakceptowania projektu umowy o podwykonawstwo: 5 000,00 zł za każdy przypadek
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg