BRG.271.91.2024
Przetarg: Modernizacja oświetlenia ulicznego
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BRG.271.91.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 września 2024, 08:00
- Data publikacji
- 6 września 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH - 2

BR/2810/21141890/00003642/2026 Dostawa płyt betonowych do Enea Ciepło sp. z o.o.

Szacowanie wartości zamówienia na dostawę części samochodowych




Dostawa akcesoriów do cyfrowego drenażu klatki piersiowej

