OR.271.4.2024
Przetarg: Modernizacja istniejącej infrastruktury kulturalnej, turystycznej i sportowej na terenie gminy Wiślica, sprawowanie nadzoru inwestorskiego.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- OR.271.4.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2024, 06:00
- Data publikacji
- 12 lipca 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026

ZP-1530-2026 Zakup łóżek elektrycznych z szafkami przyłóżkowymi - 20 zestawów



Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach


Zakup wózka akumulatorowego ze skrzynią ładunkową
