Przetarg: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębów ewidencyjnych Orzeszówka, Wola Orzeszowska i Wrzoski położonych w jednostce ewidencyjnej Miedzna
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębów ewidencyjnych Orzeszówka, Wola Orzeszowska i Wrzoski położonych w jednostce ewidencyjnej Miedzna2. Cel modernizacji:Celem projektowanej modernizacji ewidencji gruntów i budynków jest:1) uzupełnienie, modyfikacja i podniesienie jakości istniejących danych ewidencji gruntów i budynków, aby dostosować je do wymogów rozporządzenia EGiB3. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ (dokumentacja techniczna).
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2026, 09:00
- Data publikacji
- 15 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
