A-II.271.9.2023
Przetarg: Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Kielcach – Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Hauke Bosaka 1
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- A-II.271.9.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 23 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie świętokrzyskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026


Wymianę kompletu urządzeń mieszalnika i wirówki w budynku N-7 w Mesko S.A. w Pionkach




Worek antykorozyjny VCI 1250x850x2400mm, 80μ

Zakup i dostawa ZAWÓR ZWZ 11 i Sygnalizator ciśnienia BETA w ilości 32 szt.