Przetarg: Modernizacja budynku remizy OSP w miejscowości Rakówka BGK.271.1.17.2025
N
24 października 2025Publikacja
12 listopada 2025Składanie ofert
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Opis zamówienia
Modernizacja budynku remizy OSP w miejscowości Rakówka BGK.271.1.17.2025Modernizacja budynku remizy OSP w miejscowości Rakówka
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 listopada 2025, 00:00
- Data publikacji
- 24 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego