02/23/IR
Przetarg: Modernizacja budynku internatowego nr 5 na terenie CSP w Legionowie – etap I polegający na modernizacji węzła cieplnego i instalacji wodociągowej, realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 02/23/IR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2023, 08:00
- Data publikacji
- 3 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
