491459
Przetarg: KOWR OT OLSZTYN - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E obejmująca sprzedaż gazu oraz świadczenie usługi jego przesyłu i dystrybucji dla potrzeb KOWR OT Olsztyn, punkt poboru: Sekc...
Opis zamówienia
KOWR OT OLSZTYN - Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E obejmująca sprzedaż gazu oraz świadczenie usługi jego przesyłu i dystrybucji dla potrzeb KOWR OT Olsztyn, punkt poboru: Sekcja Zamiejscowa, Grabin 17, 14-106 Szyldak (lata 2026-2027)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 491459
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025, 10:00
- Data publikacji
- 16 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
