R5.ST.372.3.2025.ps
Wyniki przetargu: Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Rejon Dróg Wojewódzkich w Parczewie (z prawem opcji)
Opis zamówienia
Koszenie traw i chwastów z pasów drogowych dróg wojewódzkich: 52,81 km x droga wojewódzka Nr 815, 53,63 km x drogi wojewódzkie Nr 813 (odc. Żelizna – Parczew) i 814, 136,60 km x drogi wojewódzkie Nr 813 (odc. Kolechowice – Łęczna), 820 i 829, 103,84 km x drogi wojewódzkie Nr 809 i 828.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- R5.ST.372.3.2025.ps
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 marca 2025
- Data publikacji
- 21 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego