KOS.7031.5.2026
Przetarg: Wykonanie prac naprawczych poszczególnych elementów konstrukcji pomostu widokowego zlokalizowanego w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Bielnika w Wolsztynie.
11 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac naprawczych poszczególnych elementów konstrukcji pomostu widokowego zlokalizowanego w sąsiedztwie pomnika Bohaterów Bielnika w Wolsztynie. Prace obejmują fragment pomostu stanowiący dojście do głównej platformy widokowej na odcinku około 73 metrów. Zakres materiałowy i ilościowy Konstrukcja nośna i poszycie Podwaliny konstrukcyjne (kleszcze): belki dębowe o przekroju 2x10/25 cm, impregnowane ciśnieniowo (drewno KVH lub BSH) – szacowana ilość ok. 2,78 m³. Podłużnice (legary): bale modrzewiowe (preferowany modrzew syberyjski lub krajowy) o przekroju 14/16 cm, strugane i fazowane – szacowana ilość ok. 4,47 m³.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KOS.7031.5.2026
- Tryb postępowania
- zapytanie ofertowe
- Termin składania ofert
- 11 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 7 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
- Leśnictwo i pozyskiwanie drewna
- Usługi związane z odpadami
- Przygotowanie terenu pod budowę
- Farby, lakiery i mastyksy
- Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
- Materiały konstrukcyjne i elementy podobne
- Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
- Wyroby konstrukcyjne
- Narzędzia, zamki, klucze, zawiasy, mocowania, łańcuchy i sprężyny
Kary umowne
- za opóźnienie w wykonaniu przedmiotu umowy: 0,5% wynagrodzenia netto za każdy dzień opóźnienia limit 30%
- za opóźnienie w usunięciu wad stwierdzonych przy odbiorze: 0,5% wynagrodzenia netto za każdy dzień opóźnienia
- za spowodowanie przerwy w realizacji robót z przyczyn zależnych od Wykonawcy: 0,5% wynagrodzenia umownego za każdy dzień przerwy
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg