ZDM-XIV-271.103.2024
Przetarg: „Konserwacja iluminacji obiektów architektonicznych zlokalizowanych na terenie Miasta Białegostoku”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZDM-XIV-271.103.2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 stycznia 2025, 09:00
- Data publikacji
- 20 grudnia 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie podlaskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji W Białymstoku

WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Nadleśnictwo Browsk W Gruszkach
WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Dostawa akcesoriów do cyfrowego drenażu klatki piersiowej
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny W Białymstoku

WojewództwoPodlaskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026


