GZUK.271.1.2023.ŁB
Przetarg: „Konserwacja dróg gruntowych: Wawrów, Czechów, Górki, Janczewo, Gralewo, Santok, Płomykowo, St. Polichno, N. Polichna, Ludzisławice, Lipki W., Lipki Małe, Mąkoszyce, Baranowice,Jastrzębnik w 2023 r. ”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- GZUK.271.1.2023.ŁB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 2 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 14 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubuskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Budowa ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Konwaliowej w Małomicach”
Szkoły na piątkę w Gminie Bogdaniec
RFP na dostawę wspornika sygnału ZN-98/PKP-3513-02.
BR/1200/21143550/00003867/2026 Dostawa minikoparki wraz z przyczepą dla RD Międzychód