Wyniki przetargu: Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kościerzynie
Opis zamówienia
IR.272.34.2025 Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie działania Zarządu Dróg Powiatowych w Kościerzynie (ID 1193969)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego